Skautnahodny obrazek
 


- - -

Registrace 2017

Pro registraci členů 2017 budeme vybírat následující částky: každé první dítě v rodině – 400 Kč, každé další dítě v rodině 350 Kč.

Vedoucí oddílů po vás budou v souvislosti s registrací chtít následující údaje (pokud je již nemáme z minulých let): jméno a příjmení člena, adresa bydliště, rodné číslo a datum narození. Vhodné je také uvést název zdravotní pojišťovny. Vše je v souladu ze zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a slouží k vnitřním potřebám, především pro získávání dotací.

Peníze, prosím, předejte rádcům v družinách, ke kterým Vaše děti patří. Pokud budete registrační poplatek hradit prostřednictvím bankovního převodu, pak jej zasílejte na náš účet 1400201359/0800. Variabilní symbol pro platbu převodem naleznete ZDE. Při srdužené platbě za více dětí, použijte jeden z jejich variabilních symbolů.

Administraci registrace budeme uzavírat 15. listopadu 2016.

Leoš Hrdlička




Variabilní symboly

 

Světlušky – Lochnesky

1001 – Bartková Eliška
1002 – Bečicová Veronika
1003 – Brhlová Magdalena
1004 – Burešová Iva
1005 – Čadová Anežka
1006 – Černochová Michaela
1007 – Doleželová Klára
1008 – Fojtů Adéla
1009 – Frolková Natálie
1010 – Frolková Olivie
1011 – Hanušová Michaela
1012 – Hodgson Amy
1013 – Chadimová Barbora
1014 – Janíčková Valerie
1015 – Juráková Anežka
1016 – Katrušáková Julie
1017 – Koutná Anežka
1018 – Kováčová Kristýna
1019 – Kubecová Johana
1020 – Kučerová Anna
1021 – Lebedová Anna
1022 – Navláčilová Dita
1023 – Olšanová Anna
1024 – Olšanová Marie
1025 – Pašková Klára
1026 – Pavelcová Lucie
1027 – Pekaříková Kristýna
1028 – Pelánková Lucie
1029 – Perůtkov Lucie
1030 – Piknová Anna Marie
1031 – Piknová Terezie
1032 – Polínková Anežka
1033 – Polomíková Anežka
1034 – Popelková Viola
1035 – Pospíšilíková Amálie
1036 – Přibylová Jana
1037 – Přibylová Kateřina
1038 – Rózsová Markéta
1039 – Rožnovjáková   
1040 – Růžičková Anežka
1041 – Schmidtová Nela
1042 – Straková Alžběta
1043 – Straková Lucie
1044 – Šebestová Marie
1045 – Šebestová Veronika
1046 – Šintálová Klára
1047 – Škarková Linda
1048 – Škubalová Magdalena
1049 – Tichá Jarmila
1050 – Tichá Veronika
1051 – Ticháčová Kristýna
1052 – Toboláková Gita
1053 – Urbanová Kristýna
1054 – Vojáčková Marina
1055 – Žampachová Veronika

 

Vlčata

3001 – Brhel Dominik
3002 – Bernátek Vojtěch
3003 – Bureš Daniel
3004 – Dleštík Filip
3005 – Doležel Jakub
3006 – Doležel Štěpán
3007 – Doležel Vojtěch
3008 – Dudr Pavel
3009 – Dvorský Miroslav
3010 – Flieger Jiří
3011 – Fojtů Jakub
3012 – Fojtů Jan
3013 – Frgal Lukáš
3014 – Havlas Eduard
3015 – Hodgson Samuel David
3016 – Hrubý David
3017 – Chromek Štěpán
3018 – Chvatík František
3019 – Jakubíček Filip
3020 – Janíček Ondřej
3021 – Jaška Vít
3022 – Jurák Dominik
3023 – Jurák Vojtěch
3024 – Kadlčák Matěj
3025 – Kalík Matěj
3026 – Komínek Matěj
3027 – Koutný Dominik
3028 – Krejčiřík Tobiáš
3029 – Kuna Vojtěch
3030 – Lebeda Štěpán
3031 – Mahdalík Jiří
3032 – Matulík Tadeáš
3033 – Navláčil Filip
3034 – Novák Petr
3035 – Paška Martin
3036 – Pátík Jiří
3037 – Polínek Jakub
3038 – Sagner Michal
3039 – Salák Martin
3040 – Sladký Lukáš
3041 – Slonka Denis
3042 – Straka Dominik
3043 – Straka Vojtěch
3044 – Šrajer Martin
3045 – Točeva Filip
3046 – Urban František
3047 – Urban Ondřej
3048 – Valášek Jan
3049 – Válek David
3050 – Valerián Antonín
3051 – Valerián František
3052 – Vávra Richard
3053 – Viktořík František
3054 – Vítek Martin
3054 – Vítek Martin
3055 – Vrzalík Matěj

 

Skautky – Medvědice

5001 – Babíková Barbora
5002 – Bartková Klára
5003 – Černochová Eliška
5004 – Davidová Eliška
5005 – Domanská Anna
5006 – Genzerová Monika
5007 – Hartigová Magdaléna
5008 – Hašová Jolana
5009 – Hnilicová Ester
5010 – Hnilicová Karin
5011 – Holbová Anna
5012 – Jakůbková Michaela
5013 – Klobušická Lucie
5014 – Kovaříková Marie
5015 – Králová Daniela
5016 – Krejčiříková Nela
5017 – Kučerová Nikola
5018 – Landtová    Veronika
5019 – Laštovková Magdalena
5020 – Lvová Kamila
5021 – Machová Veronika
5022 – Mítová Veronika
5023 – Nováková Veronika
5024 – Olšanová Marie
5025 – Palíšková Jolana
5026 – Pavelcová Anna
5027 – Pavlíková Lenka
5028 – Pelánková Petra
5029 – Piknová Kateřina
5030 – Pinkavová Renáta
5031 – Plevová Tereza
5032 – Přibilová Jana
5033 – Riedlová Zuzana
5034 – Řezáčová Lucie
5035 – Seidlerová Marie
5036 – Schneiderová Veronika
5037 – Schneiderová Kateřina
5038 – Skrčková Natálie
5039 – Skrečková Tereza
5040 – Šebestová Marie
5041 – Švarcová Jana
5042 – Uhlíková Magdalena
5043 – Vaculíková Eliška
5044 – Vlková Markéta
5045 – Vojáčková Karolína
5046 – Zindlerová Kateřina
5047 – Ženožičková Michaela

 

Skauti – Antares

7001 – Adamík Petr
7002 – Bašo Matěj
7003 – Blažek Matyáš
7004 – Bureš Jakub
7005 – Čechman Radek
7006 – Doležel Ondřej
7007 – Genzer Jan
7008 – Hlaváč Patrik
7009 – Holík Jan
7010 – Holík David
7011 – Chmela Tomáš
7012 – Jakubíček Lukáš
7013 – Jaška Ondřej
7014 – Jurák Matyáš
7015 – Kalík Ondřej
7016 – Klobušický Michal
7017 – Knirsch Adam
7018 – Kocián Filip
7019 – Kocián Tomáš
7020 – Komínek Filip
7021 – Koutný Jáchym
7022 – Kuna František
7023 – Landt Daniel
7024 – Laštovka Martin
7025 – Lebeda Jan
7026 – Majer Lukáš
7027 – Mechl Matěj
7028 – Mihal Filip
7029 – Mihal Lukáš
7030 – Michalík Lukáš
7031 – Mikulášek Vojtěch
7032 – Mück František
7033 – Nevřivý Jiří
7034 – Pavelec Jan
7035 – Pikna Martin
7036 – Pobořil Jan
7037 – Pospíšilík Daniel
7038 – Pospíšilík Mikuláš
7039 – Radil Tomáš
7040 – Riedl Jan
7041 – Rožnovják Martin
7042 – Růžička Matěj
7043 – Řihák Petr
7044 – Slíva Jakub
7045 – Šebesta Petr
7046 – Šemnický Jakub
7047 – Šimeček Viktor
7048 – Škarka Jakub
7049 – Škarka Matěj
7050 – Švancer Prokop
7051 – Tkadleček Jakub
7052 – Tkadleček Michal
7053 – Tobola Lukáš
7054 – Uhlík Jan
7055 – Vávra Jiří
7056 – Žižlavký Pavel

 

Roveři & rangers – Albion

6001 – Domanský Vojtěch
6002 – Dudr Tomáš
6003 – Hájek Václav
6004 – Holík David
6005 – Jakubíček Jiří
6006 – Jaška Vít
6007 – Jurák Matyáš
6008 – Kašný Martin
6009 – Klobušická Viktorie
6010 – Knirsch Adam
6011 – Kociánová Klára
6012 – Kramplová Marie
6013 – Kratochvílová Klára
6014 – Lišková Karolína
6015 – Nosálková Karolína
6016 – Ondráček Filip
6017 – Ondroušek Michal
6018 – Rozumek Jakub
6019 – Schneiderová Jana
6020 – Schneiderová Kateřina
6021 – Skřečková Tereza
6022 – Stuchlík Karel
6023 – Škarka Matěj
6024 – Švarcová Hana
6025 – Tobolová Karolína
6026 – Ženožičková Barbora
6027 – Brhel Vojtěch
6028 – Čechman Zdeněk
6029 – Kadlčák Jáchym
6030 – Malý Martin
6031 – Palíšek Vojtěch
6032 – Sousedík Jiří
6033 – Švancer Šimon
6034 – Tkadleček Pavel



Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Zlin6.cz | 6. skautské středisko ve Zlíně | Code by PCHweb