Skautnahodny obrazek
 


- - -

Registrace 2018

Pro registraci členů 2018 budeme vybírat následující částky: každé první dítě v rodině – 450 Kč, každé další dítě v rodině 400 Kč.

Vedoucí oddílů po vás budou v souvislosti s registrací chtít následující údaje (pokud je již nemáme z minulých let): jméno a příjmení člena, adresa bydliště, rodné číslo a datum narození. Vhodné je také uvést název zdravotní pojišťovny. Vše je v souladu ze zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a slouží k vnitřním potřebám, především pro získávání dotací.

Peníze, prosím, předejte rádcům v družinách, ke kterým Vaše děti patří. Pokud budete registrační poplatek hradit prostřednictvím bankovního převodu, pak jej zasílejte na náš účet 1400201359/0800. Jako variabilní symbol použijte číslo podle letošních táborů (seznam je níže). Při srdužené platbě za více dětí, použijte jeden z jejich variabilních symbolů.

Administraci registrace budeme uzavírat 15. listopadu 2017.

Leoš Hrdlička




Variabilní symboly

Světlušky – Lochnesky

1001 – Bartková Eliška
1002 – Bečicová Veronika
1003 – Brhlová Magdalena
1004 – Burešová Iva
1005 – Čadová Anežka
1006 – Černochová Michaela
1007 – Doleželová Klára
1008 – Fojtů Adéla
1009 – Frolková Natálie
1010 – Hanušová Michaela
1011 – Hodgson Amy
1012 – Hufová Tereza
1013 – Chadimová Barbora
1014 – Janíčková Valerie
1015 – Juráková Anežka
1016 – Katrušáková Julie
1017 – Kostková Karolína
1018 – Koutná Anežka
1019 – Kováčová Kristýna
1020 – Kubecová Johana
1021 – Kučerová Anna
1022 – Lebedová Anna
1023 – Lukeštíková Ema
1024 – Navláčilová Dita
1025 – Olšanová Anna
1026 – Pašková Klára
1027 – Pavelcová Lucie
1028 – Pekaříková Kristýna
1029 – Pelánková Lucie
1030 – Perůtková Lucie
1031 – Piknová Anna Marie
1032 – Piknová Terezie
1033 – Polínková Anežka
1034 – Polomíková Anežka
1035 – Popelková Viola
1036 – Pospíšilíková Amálie
1037 – Přibylová Kateřina
1038 – Rózsová Markéta
1039 – Růžičková Anežka
1040 – Schmidtová Nela
1041 – Straková Alžběta
1042 – Straková Lucie
1043 – Sukupová Nella
1044 – Šebestová Veronika
1045 – Šintálová Klára
1046 – Šišková Anna
1047 – Škarková Linda
1048 – Škubalová Magdalena
1049 – Tichá Veronika
1050 – Ticháčová Kristýna
1051 – Toboláková Gita
1052 – Uhlíková Michaela
1053 – Urbanová Kristýna
1054 – Vojáčková Marina
1055 – Žampachová Veronika

Vlčata

3001 – Bernátek Vojtěch
3002 – Brhel Dominik
3003 – Dleštík Filip
3004 – Doležel Jakub
3005 – Doležel Štěpán
3006 – Doležel Vojtěch
3007 – Dudr Pavel
3008 – Dvorský Miroslav
3009 – Flieger Jiří
3010 – Fojtů Jakub
3011 – Fojtů Jan
3012 – Hlavsa Eduard
3013 – Hodgson Samuel David
3014 – Hrubý David
3015 – Chvatík František
3016 – Jakubíček Filip
3017 – Janíček Ondřej
3018 – Jaška Vít
3019 – Jurák Dominik
3020 – Jurák Vojtěch
3021 – Kadlčák Matěj
3022 – Kalík Matěj
3023 – Komínek Matěj
3024 – Koutný Dominik
3025 – Kuna Vojtěch
3026 – Lebeda Štěpán
3027 – Mahdalík Jiří
3028 – Matulík Tadeáš
3029 – Navláčil Filip
3030 – Novák Petr
3031 – Paška Martin
3032 – Pátík Jiří
3033 – Polínek Jakub
3034 – Sagner Michal
3035 – Salák Martin
3036 – Sladký Lukáš
3037 – Slonka Denis
3038 – Straka Dominik
3039 – Straka Vojtěch
3040 – Šrajer Martin
3041 – Urban František
3042 – Urban Ondřej
3043 – Valášek Jan
3044 – Valerián Antonín
3045 – Valerián František
3046 – Vávra Richard
3047 – Viktořík František
3048 – Vítek Martin

Skautky – Medvědice

5001 – Babíková Barbora
5002 – Bartková Klára
5003 – Černochová Eliška
5004 – Davidová Anežka
5005 – Davidová Eliška
5006 – Domanská Anna
5007 – Genzerová Monika
5008 – Hartigová Magdaléna
5009 – Hašová Jolana
5010 – Klobušická Lucie
5011 – Králová Daniela
5012 – Krejčiříková Nela
5013 – Kučerová Nikola
5014 – Landtová Veronika
5015 – Laštovková Magdalena
5016 – Mikulášková Nela
5017 – Mítová Veronika
5018 – Nováková Veronika
5019 – Olšanová Marie
5020 – Palíšková Jolana
5021 – Pavelcová Anna
5022 – Pavlíková Lenka
5023 – Pelánková Petra
5024 – Piknová Kateřina
5025 – Pinkavová Renáta
5026 – Plevová Tereza
5027 – Přibylová Jana
5028 – Riedlová Zuzana
5029 – Seidlerová Marie
5030 – Schneiderová Kateřina
5031 – Schneiderová Veronika
5032 – Skrečková Natálie
5033 – Skřečková Tereza
5034 – Šebestová Marie
5035 – Švarcová Jana
5036 – Uhlíková Magdalena
5037 – Vaculíková Eliška
5038 – Vojáčková Karolína
5039 – Zindlerová Kateřina
5040 – Ženožičková Michaela

Skauti – Antares a skauti – Ontario

7001 – Adamík Petr
7002 – Bašo Matěj
7003 – Blažek Matyáš
7004 – Bureš Jakub
7005 – Čechman Radek
7006 – Doležel Ondřej
7007 – Genzer Jan
7008 – Hlaváč Patrik
7009 – Holík David
7010 – Holík Jan
7011 – Chmela Tomáš
7012 – Jakubíček Lukáš
7013 – Jaška Ondřej
7014 – Jurák Matyáš
7015 – Kalík Ondřej
7016 – Klobušický Michal
7017 – Knirsch Adam
7018 – Kocián Filip
7019 – Kocián Tomáš
7020 – Koutný Jáchym
7021 – Kuna František
7022 – Landt Daniel
7023 – Laštovka Martin
7024 – Lebeda Jan
7025 – Majer Lukáš
7026 – Mechl Matěj
7027 – Mihal Filip
7028 – Mihal Lukáš
7029 – Michalík Lukáš
7030 – Mikulášek Vojtěch
7031 – Mück František
7032 – Nevřivý Jiří
7033 – Pavelec Jan
7034 – Pikna Martin
7035 – Pobořil Jan
7036 – Pospíšilík Daniel
7037 – Pospíšilík Mikuláš
7038 – Radil Tomáš
7039 – Riedl Jan
7040 – Rožnovják Martin
7041 – Růžička Matěj
7042 – Řihák Petr
7043 – Slíva Jakub
7044 – Šemnický Jakub
7045 – Šimeček Viktor
7046 – Škarka Jakub
7047 – Škarka Matěj
7048 – Švancer Prokop
7049 – Tkadleček Jakub
7050 – Tkadleček Michal
7051 – Tobola Lukáš
7052 – Uhlík Jan
7053 – Vávra Jiří
7054 – Zpěvák Jakub
7055 – Žižlavský Pavel

Roveři & rangers – Albion

6001 – Ančincová Kateřina
6002 – Brhel Vojtěch
6003 – Čechman Zdeněk
6004 – Domanský Vojtěch
6005 – Dudr Tomáš
6006 – Frolková Eliana
6007 – Hájek Václav
6008 – Hartigová Veronika
6009 – Hetclová Zuzana
6010 – Hurtová Eva
6011 – Jakubíček Jiří
6012 – Kadlčák Jáchym
6013 – Kašný Martin
6014 – Klobušická Viktorie
6015 – Kociánová Klára
6016 – Krahulíková Kateřina
6017 – Kramplová Marie
6018 – Kratochvílová Klára
6019 – Kučerová Kateřina
6020 – Lišková Karolína
6021 – Malý Martin
6022 – Mücková Terezie
6023 – Nosálková Karolína
6024 – Ondráček Filip
6025 – Ondroušek Michal
6026 – Ondroušková Jana
6027 – Palíšek Vojtěch
6028 – Pešlová Anna
6029 – Sousedík Jiří
6030 – Stuchlík Karel
6031 – Štrobachová Lucie
6032 – Švancer Šimon
6033 – Švarcová Hana
6034 – Talašová Magdaléna
6035 – Tkadleček Pavel
6036 – Tobolová Karolína
6037 – Ženožičková Barboral


Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Zlin6.cz | 6. skautské středisko ve Zlíně | Code by PCHweb