Skautnahodny obrazek
 

 

Registrace 2019- - -

Pro registraci členů 2019 budeme vybírat následující částky: každé první dítě v rodině – 450 Kč, každé další dítě v rodině 400 Kč.

Vedoucí oddílů po vás budou v souvislosti s registrací chtít následující údaje (pokud je již nemáme z minulých let): jméno a příjmení člena, adresa bydliště, rodné číslo a datum narození. Vhodné je také uvést název zdravotní pojišťovny. Vše je v souladu ze zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a slouží k vnitřním potřebám, především pro získávání dotací.

Peníze, prosím, předejte rádcům v družinách, ke kterým Vaše děti patří. Pokud budete registrační poplatek hradit prostřednictvím bankovního převodu, pak jej zasílejte na náš účet 2701418660/2010. Jako variabilní symbol použijte číslo podle tohoto seznamu. Při srdužené platbě za více dětí, použijte jeden z jejich variabilních symbolů. Více informací naleznete na našich stránkách.

Administraci registrace budeme uzavírat 15. listopadu 2018.

Leoš Hrdlička




Variabilní symboly

Slůňata

2111 – Barboříková Michaela
2201 – Ďaďaňová Julie
2118 – Dudr Beník
2121 – Dudr Šimon
2255 – Dudr Tomáš
2224 – Fajmon   
2217 – Frolková Mariana
2253 – Galatík Prokop
2207 – Galatíková Johana
2208 – Hodgson Jacob
2202 – Hořínková Ema
2220 – Juráková Terezie
2062 – Klobušická Ivana
2008 – Kučera Jáchym
2051 – Kučera Pavel
2052 – Kučerová Terezie
2203 – Kučerová Marie
2215 – Mihal David
2256 – Mrhálková Pavlína
2223 – Navláčilová Beata
2222 – Návrat Daniel
2210 – Němec František
2114 – Němeček Tomáš
2214 – Nešpor Marley
2250 – Nešporová Petra
2221 – Nešporová Jolana
2116 – Novák Marek
2105 – Pátíková Barbora
2225 – Pravdíková Markéta
2226 – Rak Jiří
2254 – Stodůlka Václav
2061 – Stodůlková Lenka
2229 – Šimeček Benedikt
2219 – Špalek Matěj
2218 – Špalková Adéla
2251 – Špalková Renata
2066 – Vlášková Klárla
2228 – Worm Natanael
2300 – Marečková Natálie
2301 – Šustáčková Lucie
2302 – Valerián Ondřej
2303 – Malá Anežka
2304 – Kohoutek Alexandr
2305 – Brotka Šimon
2306 – Vodičková Anežka
2307 – Šmatlová Viktorie
2308 – Blecha Matěj
2309 – Bašo Jan
2310 – Roček Jan
2311 – Návrat Michael
2312 – Němcová Markéta
2313 – Tesárková Karolína
2314 – Hoke Jan
2315 – Slezáková Viktorie
2316 – Šebestová Ema
2317 – Šintálová Lucie
2318 – Zapletal Lukáš
2319 – Šmardová Beáta
2320 – Burcev Tobiáš
2350 – Blecha Jan
2351 – Malý Jan
2352 – Návratová Pavla
2353 – Němec František (st.)
2321 - Suchomel Štěpán
2322 - Olšanová Ludmila

Světlušky

1001 – Ančincová Kateřina
1002 – Bártková Klára
1003 – Betyárová Mariana
1004 – Burešová Iva
1005 – Burešová Jana
1006 – Denešová Barbora
1007 – Dudrová Nikol
1008 – Dvorská Kateřina
1009 – Fojtů Adéla
1010 – Frolková Eliana
1011 – Frolková Karolína
1012 – Hodgson Amy
1013 – Chadimová Barbora
1014 – Chovancová Natálie
1015 – Chvatíková Barbora
1016 – Janíčková Valerie
1017 – Janíčková Sofie
1018 – Koutná Anežka
1019 – Kováčová Markéta
1020 – Kučerová Anna
1021 – Kučerová Nikola
1022 – Landtová Marie
1023 – Malá Klára
1024 – Marečková Sofie
1025 – Navláčilová Dita
1026 – Olšáková Tereza
1027 – Palíšková Antonie
1028 – Pašková Klára
1029 – Pavelcová Lucie
1030 – Pavlenková Natálie
1031 – Pekaříková Kristýna
1032 – Pelánková Lucie
1033 – Perníčková Magdalena
1034 – Perůtková Lucie
1035 – Perůtková Monika
1036 – Piknová Terezie
1037 – Plevová Terezie
1038 – Popelková Mariana
1039 – Pospíšilíková Amálie
1040 – Přibylová Kateřina
1041 – Růžičková Anežka
1042 – Sagnerová Zuzana
1043 – Slezáková Dorota
1044 – Šišková Anna
1045 – Tichá Veronika
1046 – Toboláková Gita
1047 – Toboláková Eva
1048 – Tobolová Karolína
1049 – Tomšů Tereza
1050 – Uhlíková Magdalena
1051 – Vodičková Marie
1052 – Žampachová Veronika

Vlčata

3001 – Barbořík Vojtěch
3002 – Buráň Ondřej
3003 – Čevela Jan
3004 – Daďan Juraj
3005 – Doležel Štěpán
3006 – Doležel Vojtěch
3007 – Doležel  Ondřej
3008 – Dudr Pavel
3009 – Dudr Tobiáš
3010 – Fojtů Jakub
3011 – Fojtů Jan
3012 – Gál Vlastimil
3013 – Hartig Jindřich
3014 – Hodgson Samuel David
3015 – Hodgson Jacob
3016 – Horák Tomáš
3017 – Chvatík Jakub
3018 – Iileš   
3019 – Jakubíček Lukáš
3020 – Jurák Dominik
3021 – Klásek Tomáš
3022 – Komínek Matěj
3023 – Koňařik Štěpán
3024 – Lebeda Štěpán
3025 – Mahdalík Jiří
3026 – Malý Martin
3027 – Mihal Lukáš
3028 – Navláčil Filip
3029 – Němeček Josef
3030 – Nevřivý Jiří
3031 – Pátík Jiří
3032 – Pavelec Jan
3033 – Pernička Lukáš
3034 – Pinkava Jan
3035 – Pospíšilík Daniel
3036 – Sagner Michal
3037 – Skopal Kryštof
3038 – Stodůlka Radim
3039 – Stodůlka Štěpán
3040 – Straka Dominik
3041 – Šiška Filip
3042 – Škalda Jakub
3043 – Šmigura Matěj
3044 – Šrajer Martin
3045 – Tkadleček Pavel
3046 – Urban František
3047 – Vaculík Kryštov
3048 – Valášek Jan
3049 – Valerián Antonín
3050 – Vítek Martin
3051 – Worm Kristián
3052 – Žižlavský Pavel

Skautky – Medvědice

5001 – Bartková Eliška
5002 – Brhlová Magdaléna
5003 – Černochová Michaela
5004 – Davidová Anežka
5005 – Domanská Anna
5006 – Dudová Eliška
5007 – Genzerová Monika
5008 – Hartigová Veronika
5009 – Hartigová Magdaléna
5010 – Hurtová Eva
5011 – Chovancová Eliška
5012 – Katrušáková Julie
5013 – Klobušická Viktorie
5014 – Klostermannová Nicol
5015 – Kostková Karolína
5016 – Kováčová Kristýna
5017 – Kubecová Johana
5018 – Landtová Veronika
5019 – Marholtová Michaela
5020 – Mücková Terezie
5021 – Olšanová Anna
5022 – Olšanová Marie
5023 – Pavlíková Lenka
5024 – Pelánková Petra
5025 – Pešlová Anna
5026 – Piknová Anna
5027 – Plšková Lucie
5028 – Polínková Anežka
5029 – Polomíková Anežka
5030 – Popelková Viola
5031 – Přibylová Jana
5032 – Rozsóvá Markéta
5033 – Schmidtová Nela
5034 – Schneiderová Veronika
5035 – Schneiderová Kateřina
5036 – Straková Lucie
5037 – Straková Alžběta
5038 – Šebestová Marie
5039 – Škarková Linda
5040 – Škubalová Magdaléna
5041 – Talašová Magdaléna
5042 – Ticháčková Kristýna
5043 – Urbanová Kristýna
5044 – Vidláková Terezie
5045 – Vojáčková Marie
5046 – Zmeškalová Jana
5047 – Ženožičková Michaela
5048 – Žůrková Markéta

Skauti – Antares

7001 – Berky Michal
7002 – Čechman Radek
7003 – Chmela Tomáš
7004 – Dvorský Ondřej
7005 – Jakubíček Filip
7006 – Janíček Ondřej
7007 – Jurák Matyáš
7008 – Kadlčák Matěj
7009 – Kalík Matěj
7010 – Kalík Ondřej
7011 – Klobušický Michal
7012 – Knirsch Adam
7013 – Koutný Jáchym
7014 – Laštovka Martin
7015 – Mechl Matěj
7016 – Mihal Filip
7017 – Novák Petr
7018 – Pospíšilík Mikuláš
7019 – Radil Tomáš
7020 – Ryšavý Petr
7021 – Řihák Petr
7022 – Sladký Lukáš
7023 – Šemnický Jakub
7024 – Šrajer Daniel
7025 – Švancer Prokop
7026 – Tobola Lukáš
7027 – Uhlík Jan
7028 – Valerián František
7029 – Vávra Jiří
7030 – Vávra Richard

skauti – Ontario

4001 – Brhel Vojtěch
4002 – Brhel Dominik
4003 – Dleštík Filip
4004 – Dvorský Miroslav
4005 – Flieger Jiří
4006 – Genzer Jan
4007 – Holík David
4008 – Kuna František
4009 – Kuna Vojtěch
4010 – Majer Lukáš
4011 – Matuík Tadeáš
4012 – Michalík Lukáš
4013 – Mück František
4014 – Palíšek Vojtěch
4015 – Paška Martin
4016 – Pernička Pavel
4017 – Polínek Jakub
4018 – Riedl Jan
4019 – Růžička Matěj
4020 – Slíva Jakub
4021 – Sousedík Jiří
4022 – Straka Vojtěch
4023 – Škarka Matěj
4024 – Tkadleček Jakub
4025 – Tkadleček Michal
4026 – Urban Ondřej

Roveři & rangers – Albion

6001 – Adamík Petr
6002 – Čechman Zdeňek
6003 – Černochová Eliška
6004 – Domanský Vojtěch
6005 – Hájek Václav
6006 – Hetclová Zuzana
6007 – Hlaváč Patrik
6008 – Holík Jan
6009 – Jakubíček Jiří
6010 – Jaška Ondřej
6011 – Jurák Vojtěch
6012 – Kašný Martin
6013 – Klobušická Lucie
6014 – Kocián Filip
6015 – Kocián Tomáš
6016 – Koutná Lucie
6017 – Koutný Dominik
6018 – Kramplová Marie
6019 – Kratochvílová Klára
6020 – Kučerová Kateřina
6021 – Landt Daniel
6022 – Lamborová Veronika
6023 – Laštovková Magdaléna
6024 – Mikulášek Vojtěch
6025 – Nováková Veronika
6026 – Ondráček Filip
6027 – Palíšková Jolana
6028 – Pavelcová Anna
6029 – Pinkavová Renáta
6030 – Piknová Kateřina
6031 – Riedlová Zuzana
6032 – Řánková Terezie
6033 – Řezáčová Lucie
6034 – Sátora Pavel
6035 – Skrečková Natálie
6036 – Stodůlka Filip
6037 – Škarka Jakub
6038 – Švarcová Hana
6039 – Vojáčková Karolína
6040 – Zindlerová Kateřina
6041 – Ženožičková Barbora


Mapa webu | Zapnout grafiku | Kontakt    Zlin6.cz | 6. skautské středisko ve Zlíně | Code by PCHweb