Skautnahodny obrazek
 

Složení střediskové rady


Vedoucí střediska

Leoš Hrdlička

e-mail: leos@zlin6.cz

telefon: 736 522 830


Zástupkyně

Marie Pašková – Ušta

e-mail: usta@zlin6.cz

telefon: 777 265 473


Člen SR

Václav Hájek – Kwašák

e-mail: kwasak@zlin6.cz

telefon: 777 597 443


Člen SR

Michal Jirout – Sova

e-mail: sova@zlin6.cz

telefon: 739 845 974


Člen SR

Lukáš Michalík

e-mail: lukas@zlin6.cz

telefon: 773 973 357

- - -

Člen SR

Viktor Šimeček – Fox

e-mail: fox@zlin6.cz

telefon: 776 607 008


Členka SR

Hana Švarcová – Amálka

e-mail: amalka@zlin6.cz

telefon: 736 147 968


Členka SR

Terezie Řánková – Šídlo

e-mail: sidlo@zlin6.cz

telefon: 775 217 627

- - -


Hospodářka

Pavla Mašková

e-mail:

telefon: 776 751 319


Pokladní

Helena Straková – Hela

e-mail: hela@zlin6.cz

telefon: 736 703 503


Revizní komise

Ivana Klobušická – Ivka

e-mail: ivka@zlin6.cz

telefon: 605 147 222


Správce klubovny

Pavel Dudr

e-mail: klubovna@zlin6.cz

telefon: 774 566 758


Správce srubu

Pavel Šintál – Guy

e-mail: guy@zlin6.cz

telefon: 602 264 495


 

Vedoucí oddílů


Slůňata

Pavel Kučera – Teni

e-mail: teni@zlin6.cz

telefon: 777 049 024


Lochnesky

Natálie Frolková

e-mail: natalka@zlin6.cz

telefon: 604 712 990


Vlčata

Jan Fojtů – Jeňa

e-mail: jena@zlin6.cz

telefon: 732 573 281

- - -

Medvědice

Jana Švarcová – Jahoda

e-mail: jahoda@zlin6.cz

telefon: 736 148 248


Antares

Martin Pikna – Marťas

e-mail: matras@zlin6.cz

telefon: 724 461 605


Albion

Václav Hájek - Kwašák

e-mail: kwasak@zlin6.cz

telefon: 774 091 516

 


Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Zlin6.cz | 6. skautské středisko ve Zlíně | Code by PCHweb