Skautnahodny obrazek
 

 

Tábory 2020 – variabilní symboly k platbě

 

Při placení převodním příkazem uvádějte, prosím, variabilní symbol, podle kterého snáze rozeznáme vaši platbu. Za každé dítě proveďte samostatnou platbu s příslušným variabilním symbolem.

Číslo účtu: 2701418660/2010


Variabilní symboly

Světlušky – Lochnesky

Splatnost příspěvků na tábor do 1. srpna 2020

1001 – Ančincová Kateřina
5001 – Ančincová Kateřina
5002 – Barboříková Michaela
5003 – Bartková Klára
5004 – Betyárová Mariana
5005 – Burešová Iva
5006 – Burešová Jana
5007 – Čelechovská Markéta
5008 – Ďaďanová Julie
5009 – Denešová Barbora
5010 – Dudrová Nikol
5011 – Fojtů Adéla
5012 – Frolková Eliana
5013 – Frolková Karolína
5014 – Frolková Mariana
5015 – Hořínková Ema
5016 – Hrbáčková Zuzana
5017 – Chadimová Barbora
5018 – Chvatíková Barbora
5019 – Janíčková Sofie
5020 – Juráková Terezie
5021 – Klobušická Lucie
5022 – Kociánová Klára
5023 – Kostková Tereza
5024 – Kováčová Markéta
5025 – Kučerová Anna
5026 – Kučerová Nikola
5027 – Landtová Marie
5028 – Malá Klára
5029 – Marečková Sofie
5030 – Navláčilová Beata
5031 – Navláčilová Dita
5032 – Nešporová Johana
5033 – Olšáková Tereza
5034 – Palíšková Antonie
5035 – Palíšková Jolana
5036 – Pátíková Barbora
5037 – Pavelcová Anna
5038 – Pavelcová Lucie
5039 – Pavézka Beáta
5040 – Pavlenková Natálie
5041 – Pekaříková Kristýna
5042 – Perůtková Monika
5043 – Pinkavová Renáta
5044 – Plevová Tereza
5045 – Pospíšilíková Amálie
5046 – Přibylová Kateřina
5047 – Sagnerová Zuzana
5048 – Slezáková Dorota
5049 – Šebestová Ema
5050 – Šintálová Lucie
5051 – Šmatlová Viktorie
5052 – Špalková Adéla
5053 – Šustáčková Lucie
5054 – Tesárková Karolína
5055 – Toboláková Eva
5056 – Tobolová Karolína
5057 – Tomšů Tereza
5058 – Uhlíková Magdalena
5059 – Vodičková Anežka
5060 – Vodičková Marie
5061 – Žampachová Veronika

Vlčata

Splatnost příspěvků na tábor do 1. srpna 2020

6001 – Adamík Petr
6002 – Barbořík Vojtěch
6003 – Bašo Jan
6004 – Brázda Karel
6005 – Černý Tomáš
6006 – Ďaďan Juraj
6007 – Doležel Ondřej
6008 – Dudr Benjamin
6009 – Dudr Pavel
6010 – Dudr Tobiáš
6011 – Fajmon Vít
6012 – Fojtů Jakub
6013 – Gál Vlastimil
6014 – Hlaváč Patrik
6015 – Hodgson Jacob Paul
6016 – Chvatík Jakub
6017 – Illéš Jakub
6018 – Jakubíček Lukáš
6019 – Jurák Dominik
6020 – Komínek Matěj
6021 – Koňařík Štěpán
6022 – Kučera Jáchym
6023 – Lebeda Štěpán
6024 – Mahdalík Jiří
6025 – Majer Jan
6026 – Malý Martin
6027 – Mihal David
6028 – Mihal Lukáš
6029 – Návrat Daniel
6030 – Němec František
6031 – Němeček Josef
6032 – Němeček Tomáš
6033 – Nevřivý Jiří
6034 – Pavelec Jan
6035 – Pekař Dominik
6036 – Pernička Lukáš
6037 – Pinkava Jan
6038 – Pleva Tomáš
6039 – Pospíšil Daniel
6040 – Pospíšilík Daniel
6041 – Rak Jiří
6042 – Skopal Kryštof
6043 – Stodůlka Radim
6044 – Stodůlka Štěpán
6045 – Straka Dominik
6046 – Šemnický Jáchym
6047 – Šiška Filip
6048 – Šrajer Martin
6049 – Tkadleček Pavel
6050 – Tomšů Tobiáš
6051 – Urban František
6052 – Vaculík Kryštof
6053 – Valerián Antonín
6054 – Valerián Ondřej
6055 – Vítek Martin
6056 – Vočadlo Jaroslav
6057 – Žižlavský Pavel

Skauti – Ontario

Splatnost příspěvků na tábor do 24. června 2020

4001 – Brhel Dominik
4002 – Čevela Jan
4003 – Dleštík Filip
4004 – Dvorský Miroslav
4005 – Flieger Jiří
4006 – Genzer Jan
4007 – Hodgson Samuel David
4008 – Holík David
4009 – Holík Jan
4010 – Kocián Lukáš
4011 – Kocián Tomáš
4012 – Kuna František
4013 – Kuna Vojtěch
4014 – Majer Lukáš
4015 – Matulík Tadeáš
4016 – Michalík Lukáš
4017 – Mikulášek Vojtěch
4018 – Mück František
4019 – Navláčil Filip
4020 – Palíšek Vojtěch
4021 – Paška Martin
4022 – Polínek Jakub
4023 – Riedl Jan
4024 – Růžička Matěj
4025 – Slíva Jakub
4026 – Sousedík Jiří
4027 – Straka Vojtěch
4028 – Škarka Jakub
4029 – Škarka Matěj
4030 – Urban Ondřej

Skautky – Medvědice

Splatnost příspěvků na tábor do 3. července 2020

3001 – Bartková Eliška
3002 – Brhlová Magdaléna
3003 – Dvorská Kateřina
3004 – Genzerová Monika
3005 – Hartigová Magdaléna
3006 – Hartigová Veronika
3007 – Hodgson Amy
3008 – Hurtová Eva
3009 – Janíčková Valerie
3010 – Katrušáková Julie
3011 – Klobušická Viktorie
3012 – Klostermannová Nicol
3013 – Kostková Karolína
3014 – Koutná Anežka
3015 – Kováčová Kristýna
3016 – Kubecová Johana
3017 – Laštovková Magdalena
3018 – Olšanová Anna
3019 – Pašková Klára
3020 – Pavlíková Lenka
3021 – Pelánková Lucie
3022 – Pelánková Petra
3023 – Perníčková Magdaléna
3024 – Perutková Adéla
3025 – Perůtková Lucie
3026 – Pešlová Anna
3027 – Piknová Anna
3028 – Plšková Lucie
3029 – Polínková Anežka
3030 – Polomíková Anežka
3031 – Popelková Mariana
3032 – Popelková Viola
3033 – Rózsová Markéta
3034 – Růžičková Anežka
3035 – Schneiderová Kateřina
3036 – Skrečková Natálie
3037 – Slováčková Ludmila
3038 – Straková Alžběta
3039 – Straková Lucie
3040 – Šišková Anna
3041 – Škarková Linda
3042 – Škubalová Magdaléna
3043 – Talašová Magdaléna
3044 – Ticháčová Kristýna
3045 – Toboláková Gita
3046 – Urbanová Kristýna
3047 – Vojáčková Karolina
3048 – Zmeškalová Jana
3049 – Ženožičková Michaela
3050 – Žůrková Markéta

Roveři & rangers – Albion

Splatnost příspěvků na tábor do 21. července 2020

1001 – Brhel Vojtěch
1002 – Čechman Radek
1003 – Čechman Zdeněk
1004 – Davidova Anežka
1005 – Hurtová Iva
1006 – Jakubíček Jiří
1007 – Jaška Ondřej
1008 – Jurák Matyáš
1009 – Kadlčák Jáchym
1010 – Kalík Ondřej
1011 – Kašný Martin
1012 – Knirsch Adam
1013 – Koutná Lucie
1014 – Koutný Jáchym
1015 – Kramplová Marie
1016 – Landtová Veronika
1017 – Mihal Filip
1018 – Mücková Terezie
1019 – Nováková Veronika
1020 – Olšanová Marie
1021 – Ondráček Filip
1022 – Pernička Pavel
1023 – Pospíšilík Mikuláš
1024 – Riedlová Zuzana
1025 – Řezáčová Lucie
1026 – Schneiderová Veronika
1027 – Šebestová Marie
1028 – Tkadleček Jakub
1029 – Tkadleček Michal
1030 – Uhlík Jan
1031 – Vávra Jiří
1032 – Zindlerová Kateřina

Skauti – Antares

Splatnost příspěvků na tábor do 13. července 2020

2001 – Doležel Štěpán
2002 – Doležel Vojtěch
2003 – Dvorský Ondřej
2004 – Chmela Tomáš
2005 – Jakubíček Filip
2006 – Janíček Ondřej
2007 – Kadlčák Matěj
2008 – Kalík Matěj
2009 – Klobušický Michal
2010 – Laštovka Martin
2011 – Mechl Matěj
2012 – Novák Petr
2013 – Pátík Jiří
2014 – Řihák Petr
2015 – Sagner Michal
2016 – Sladký Lukáš
2017 – Šemnický Jakub
2018 – Šrajer Daniel
2019 – Švancer Prokop
2020 – Tobola Lukáš
2021 – Valášek Jan
2022 – Valerián František
2023 – Vávra Richard


Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Zlin6.cz | 6. skautské středisko ve Zlíně | Code by PCHweb