Skautnahodny obrazek
 

Aktuální informace k nadcházejícím letním táborům zde budou od května 2018.
Pro představu zde ponecháváme informace k posledním letním táborům.

 

Platit můžete převodním příkazem nebo osobně u vedoucího oddílu (vystaví vám příjmový doklad o zaplacení). Při placení složenkou nebo převodním příkazem uvádějte, prosím, jako variabilní symbol číslo z naší registrace, podle kterého snáze rozeznáme vaši platbu. Pokud platíte za více dětí, uveďte jako variabilní symbol jen jedno číslo z registrace.

Číslo účtu: 1400201359/0800

Variabilní symboly

Světlušky – Lochnesky

1001 – Ančincová Kateřina
1002 – Bečicová Veronika
1003 – Betyárová Mariana
1004 – Burešová Iva
1005 – Burešová Jana
1006 – Čadová Anežka
1007 – Denešová Barbora
1008 – Doleželová Klára
1009 – Fojtů Adéla
1010 – Frolková Natálie
1011 – Frolková Eliana
1012 – Hanušová Michaela
1013 – Hodgson Amy
1014 – Chadimová Barbora
1015 – Janíčková Valerie
1016 – Katrušáková Julie
1017 – Klosternannová Nikol
1018 – Kociánová Klára
1019 – Kostková Karolina
1020 – Koutná Anežka
1021 – Kučerová Anna
1022 – Kučerová Anna
1023 – Kučerová Nikola
1024 – Lebedová Anna
1025 – Navláčilová Dita
1026 – Olšanová Anna
1027 – Pašková Klára
1028 – Pavelcová Lucie
1029 – Pekaříková Kristýna
1030 – Pelánková Lucie
1031 – Perůtková Lucie
1032 – Perůtková Monika
1033 – Piknová Anna Marie
1034 – Piknová Terezie
1035 – Polínková Anežka
1036 – Polomíková Anežka
1037 – Popelková Mariana
1038 – Pospíšilíková Amálie
1039 – Přibylová Kateřina
1040 – Růžičková Anežka
1041 – Šebestová Veronika
1042 – Šišková Anna
1043 – Škarková Linda
1044 – Škubalová Magdalena
1045 – Tichá Veronika
1046 – Ticháčová Kristýna
1047 – Toboláková Gita
1048 – Toboláková Eva
1049 – Tobolová Karolína
1050 – Žampachová Veronika

Vlčata

3001 – Barbořík Vojtěch
3002 – Čevela Jan
3003 – Daďan Juraj
3004 – Dleštík Filip
3005 – Doležel Štěpán
3006 – Doležel Vojtěch
3007 – Dudr Pavel
3008 – Dudr Tobiáš
3009 – Dvorský Miroslav
3010 – Flieger Jiří
3011 – Fojtů Jakub
3012 – Fojtů Jan
3013 – Hodgson Samuel David
3014 – Hrubý David
3015 – Chvatík Jakub
3016 – Jaška Vít
3017 – Jurák Dominik
3018 – Kadlčák Matěj
3019 – Kalík Matěj
3020 – Komínek Matěj
3021 – Koňařik Štěpán
3022 – Koutný Dominik
3023 – Lebeda Štěpán
3024 – Mahdalík Jiří
3025 – Malý Martin
3026 – Matulík Tadeáš
3027 – Navláčil Filip
3028 – Němeček Josef
3029 – Novák Petr
3030 – Pátík Jiří
3031 – Pernička Lukáš
3032 – Pinkava Jan
3033 – Polínek Jakub
3034 – Richter Lukáš
3035 – Sagner Michal
3036 – Sedláček Jan
3037 – Sladký Lukáš
3038 – Slovák Jakub
3039 – Stodůlka Radim
3040 – Straka Vojtěch
3041 – Straka Dominik
3042 – Šrajer Martin
3043 – Tkadleček Pavel
3044 – Urban František
3045 – Urban Ondřej
3046 – Valášek Jan
3047 – Valerián Antonín
3048 – Vávra Richard
3049 – Viktořík František
3050 – Vítek Martin
3051 – Worm Kristián

Skautky – Medvědice

5001 – Bartková Eliška
5002 – Brhlová Magdaléna
5003 – Černochová Michaela
5004 – Černochová Eliška
5005 – Davidová Anežka
5006 – Domanská Anna
5007 – Genzerová Monika
5008 – Hartigová Veronika
5009 – Hašová Jolana
5010 – Hurtová Eva
5011 – Chovancová Eliška
5012 – Klobušická Lucie
5013 – Klobušická Viktorie
5014 – Koutná Lucie
5015 – Kováčová Kristýna
5016 – Kubecová Johana
5017 – Landtová Veronika
5018 – Laštovková Magdalena
5019 – Mikulášková Nela
5020 – Mítová Veronika
5021 – Mücková Terezie
5022 – Nováková Veronika
5023 – Olšanová Marie
5024 – Palíšková Jolana
5025 – Pavelcová Anna
5026 – Pelánková Petra
5027 – Pešlová Anna
5028 – Piknová Kateřina
5029 – Pinkavová Renáta
5030 – Popelková Viola
5031 – Přibylová Jana
5032 – Riedlová Zuzana
5033 – Rozsóvá Markéta
5034 – Řezáčová Lucie
5035 – Schmidtová Nela
5036 – Schneiderová Veronika
5037 – Schneiderová Kateřina
5038 – Straková Lucie
5039 – Straková Alžběta
5040 – Šebestová Marie
5041 – Talašová Magdaléna
5042 – Urbanová Kristýna
5043 – Vojáčková Marie
5044 – Vojáčková Karolína
5045 – Zindlerová Kateřina
5046 – Zmeškalová Jana
5047 – Ženožičková Michaela
5048 – Vidláková Terezie

Roveři & rangers – Albion

6001 – Bártková Klára
6002 – Čechman Zdeněk
6003 – Doležel Ondřej
6004 – Hájek Václav
6005 – Hartigová Magdaléna
6006 – Hetclová Zuzana   
6007 – Hlaváč Patrik
6008 – Jakubíček Lukáš
6009 – Jakubíček Jiří
6010 – Jurák Vojtěch
6011 – Kadlčák Jáchym
6012 – Kašný Martin
6013 – Klobušický Michal
6014 – Kocián Filip
6015 – Kramplová Marie
6016 – Kratochvílová Klára
6017 – Kučerová Kateřina
6018 – Mihal Lukáš
6019 – Nosálková Karolína
6020 – Ondráček Filip
6021 – Pavelec Jan
6022 – Pavlíková Lenka
6023 – Plevová Terezie
6024 – Pospíšilík Daniel
6025 – Řánková Terezie
6026 – Skrečková Natálie
6027 – Uhlíková Magdaléna
6028 – Ženožičková Barbora
6029 – Žižlavský Pavel

Skauti – Antares

7001 – Adamík Petr
7002 – Bašo Matěj
7003 – Čechman Radek
7004 – Chmela Tomáš
7005 – Jakubíček Filip
7006 – Janíček Ondřej
7007 – Jaška Ondřej
7008 – Jurák Matyáš
7009 – Kalík Ondřej
7010 – Knirsch Adam
7011 – Koutný Jáchym
7012 – Landt Daniel
7013 – Laštovka Martin
7014 – Lebeda Jan
7015 – Mihal Filip
7016 – Mikulášek Vojtěch
7017 – Pikna Martin
7018 – Pospíšilík Mikuláš
7019 – Radil Tomáš
7020 – Řihák Petr
7021 – Šemnický Jakub
7022 – Šimeček Viktor
7023 – Švancer Prokop
7024 – Tobola Lukáš
7025 – Uhlík Jan
7026 – Valerián František
7027 – Vávra Jiří
7028 – Zpěvák Jakub

Skauti – Ontario

4001 – Brhel Vojtěch
4002 – Brhel Dominik
4003 – Genzer Jan
4004 – Holík David
4005 – Holík Jan
4006 – Kocián Tomáš
4007 – Kuna František
4008 – Kuna Vojtěch
4009 – Majer Lukáš
4010 – Michalík Lukáš
4011 – Mück František
4012 – Palíšek Vojtěch
4013 – Paška Martin
4014 – Pernička Pavel
4015 – Riedl Jan
4016 – Růžička Matěj
4017 – Slíva Jakub
4018 – Sousedík Jiří
4019 – Škarka Jakub
4020 – Škarka Matěj
4021 – Šrajer Daniel
4022 – Tkadleček Jakub
4023 – Tkadleček Michal


Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Zlin6.cz | 6. skautské středisko ve Zlíně | Code by PCHweb