Skautnahodny obrazek
 

 

Tábory 2019 – variabilní symboly k platbě

 

Platit můžete převodním příkazem nebo osobně u vedoucího oddílu (vystaví vám příjmový doklad o zaplacení). Při placení složenkou nebo převodním příkazem uvádějte, prosím, jako variabilní symbol číslo z naší registrace, podle kterého snáze rozeznáme vaši platbu. Pokud platíte za více dětí, uveďte jako variabilní symbol jen jedno číslo z registrace.

Číslo účtu: 2701418660/2010

Variabilní symboly

Světlušky – Lochnesky

1001 – Ančincová Kateřina
1002 – Bartková Klára
1003 – Betyárová Mariana
1004 – Burešová Iva
1005 – Burešová Jana
1006 – Čelechovská Markéta
1007 – Ďaďanová Julie
1008 – Denešová Barbora (Hasi)
1009 – Dudrová Nikol
1010 – Dvorská Kateřina
1011 – Fojtů Adéla
1012 – Frolková Eliana (Eli)
1013 – Frolková Karolína
1014 – Hodgson Amy
1015 – Chadimová Barbora
1016 – Chvatíková Barbora
1017 – Janíčková Sofie
1018 – Janíčková Valerie
1019 – Kociánová Klára
1020 – Koutná Anežka
1021 – Kučerová Anna
1022 – Kučerová Nikola (Datchi)
1023 – Landtová Marie
1024 – Malá Klára
1025 – Navláčilová Dita
1026 – Olšáková Tereza
1027 – Palíšková Antonie
1028 – Pašková Klára
1029 – Pavelcová Lucie
1030 – Pavlenková Natálie
1031 – Pekaříková Kristýna
1032 – Pelánková Lucie
1033 – Perůtková Lucie
1034 – Perůtková Monika
1035 – Plevová Tereza (Tea)
1036 – Popelková Mariana
1037 – Pospíšilíková Amálie
1038 – Přibylová Kateřina (Kačka)
1039 – Růžičková Anežka
1040 – Sagnerová Zuzana
1041 – Slezáková Dorota
1042 – Šišková Anna (Štěně)
1043 – Tichá Veronika
1044 – Toboláková Eva
1045 – Toboláková Gita
1056 – Tobolová Karolína
1047 – Tomšů Tereza
1048 – Uhlíková Magdalena (Meggi)
1049 – Vodičková Marie
1050 – Žampachová Veronika

Vlčata

3001 – Barbořík Vojtěch
3002 – Čevela Jan
3003 – Ďaďan Juraj
3004 – Doležel Ondřej
3005 – Doležel Štěpán
3006 – Doležel Vojtěch
3007 – Dudr Pavel
3008 – Dudr Tobiáš (Tobiš)
3009 – Fojtů Jakub
3010 – Gál Vlastimil
3011 – Hodgson Jacob Paul
3012 – Hodgson Samuel David
3013 – Chvatík Jakub
3014 – Jakubíček Lukáš
3015 – Jurák Dominik
3016 – Komínek Matěj
3017 – Koňařík Štěpán
3018 – Lebeda Štěpán
3019 – Mahdalík Jiří
3020 – Malý Martin (Steak)
3021 – Mihal Lukáš
3022 – Navláčil Filip
3023 – Němeček Josef
3024 – Nevřivý Jiří
3025 – Pátík Jiří
3026 – Pavelec Jan
3027 – Pernička Lukáš
3028 – Pinkava Jan
3029 – Pleva Tomáš
3030 – Pospíšil Daniel
3031 – Pospíšilík Daniel
3032 – Sagner Michal
3033 – Skopal Kryštof
3034 – Stodůlka Radim
3035 – Stodůlka Štěpán
3036 – Straka Dominik
3037 – Šiška Filip
3038 – Šrajer Martin (Martin)
3039 – Tkadleček Pavel (Pája)
3040 – Urban František
3041 – Vaculík Kryštof
3042 – Valášek Jan
3043 – Valerián Antonín
3044 – Vítek Martin (Mac)
3045 – Žižlavský Pavel

Skauti – Ontario

4001 – Brhel Dominik
4002 – Brhel Vojtěch (Radar)
4003 – Dleštík Filip
4004 – Dvorský Miroslav
4005 – Flieger Jiří
4006 – Genzer Jan
4007 – Holík David (Křáč)
4008 – Kuna František
4009 – Kuna Vojtěch
4010 – Majer Lukáš
4011 – Matulík Tadeáš
4012 – Michalík Lukáš
4013 – Mück František
4014 – Palíšek Vojtěch (Rychlonožka)
4015 – Paška Martin
4016 – Pernička Pavel
4017 – Polínek Jakub
4018 – Riedl Jan (Homer)
4019 – Růžička Matěj
4020 – Slíva Jakub (Slivka)
4021 – Sousedík Jiří (Sirka)
4022 – Straka Vojtěch
4023 – Škarka Matěj
4024 – Tkadleček Jakub
4025 – Tkadleček Michal
4026 – Urban Ondřej

Skautky – Medvědice

5001 – Bartková Eliška
5002 – Brhlová Magdaléna
5003 – Černochová Michaela
5004 – Davidova Anežka (Lola)
5005 – Domanská Anna (Anďa)
5006 – Dudová Eliška (Brepta)
5007 – Genzerová Monika (Mumu)
5008 – Hartigová Magdaléna (Majda)
5009 – Hartigová Veronika (Buffy)
5010 – Hurtová Eva (Eválka)
5011 – Katrušáková Julie
5012 – Klobušická Viktorie (Viky)
5013 – Klostermannová Nicol
5014 – Kostková Karolína
5015 – Kováčová Kristýna (Kotě)
5016 – Kubecová Johana (Tigy)
5017 – Landtová Veronika
5018 – Mücková Terezie (Míca)
5019 – Olšanová Anna
5020 – Olšanová Marie
5021 – Pavlíková Lenka (Isty)
5022 – Pelánková Petra (Peci)
5023 – Pešlová Anna (Pešu)
5024 – Piknová Anna Marie
5025 – Plšková Lucie
5026 – Polínková Anežka (Polly)
5027 – Polomíková Anežka
5028 – Popelková Viola
5029 – Rózsová Markéta (Wolfy)
5030 – Schmidtová Nela
5031 – Schneiderová Kateřina ((Se)Kačka)
5032 – Schneiderová Veronika
5033 – Straková Alžběta (Bibi)
5034 – Straková Lucie
5035 – Šebestová Marie (Máša)
5036 – Škarková Linda
5037 – Škubalová Magdalena
5038 – Talašová Magdaléna (Taly)
5039 – Ticháčová Kristýna (Carny)
5040 – Urbanová Kristýna (Frogy)
5041 – Vidláková Tereza
5042 – Vojáčková Marina
5043 – Zmeškalová Jana
5044 – Ženožičková Michaela (Míša)
5045 – Žůrková Markéta

Roveři & rangers – Albion

6001 – Adamík Petr
6002 – Čechman Zdeněk
6003 – Černochová Eliška
6004 – Hájek Václav (Kwašák)
6005 – Hetclová Zuzana (Wi-fi)
6006 – Hlaváč Patrik
6007 – Holík Jan
6008 – Jakubíček Jiří
6009 – Jaška Ondřej (Pirát)
6010 – Jurák Vojtěch (Broskev)
6011 – Kašný Martin (Monty)
6012 – Klobušická Lucie (Žirafa)
6013 – Kocián Filip (Einstein)
6014 – Kocián Tomáš
6015 – Koutná Lucie (Sunny)
6016 – Koutný Dominik (Čmelda)
6017 – Kramplová Marie (Sally)
6018 – Kratochvílová Klára
6019 – Kučerová Kateřina (Kačka)
6020 – Landt Daniel
6021 – Laštovková Magdalena (Sindy)
6022 – Mikulášek Vojtěch (Napoleon)
6023 – Nováková Veronika (Angel)
6024 – Ondráček Filip
6025 – Palíšková Jolana (Smíšek)
6026 – Pavelcová Anna (Sluníčko)
6027 – Piknová Kateřina (Ponny)
6028 – Pinkavová Renáta
6029 – Riedlová Zuzana (Eec)
6030 – Řánková Terezie (Šídlo)
6031 – Řezáčová Lucie
6032 – Sátora Pavel (Nut)
6033 – Skrečková Natálie
6034 – Stodůlka Filip (Codi)
6035 – Škarka Jakub
6036 – Vojáčková Karolina (Einstein)
6037 – Zindlerová Kateřina
6038 – Ženožičková Barbora (Žena)

Skauti – Antares

7001 – Čechman Radek (Rajče)
7002 – Dvorský Ondřej
7003 – Chmela Tomáš (Batman)
7004 – Jakubíček Filip (Ječmen)
7005 – Janíček Ondřej
7006 – Jurák Matyáš (Timmy)
7007 – Kadlčák Matěj
7008 – Kalík Matěj
7009 – Kalík Ondřej (Cín)
7010 – Klobušický Michal
7011 – Knirsch Adam (Klíště)
7012 – Koutný Jáchym
7013 – Laštovka Martin
7014 – Mechl Matěj
7015 – Mihal Filip (Fido)
7016 – Novák Petr
7017 – Pospíšilík Mikuláš (Miky)
7018 – Radil Tomáš
7019 – Řihák Petr (Husky)
7020 – Sladký Lukáš
7021 – Šemnický Jakub
7022 – Šrajer Daniel
7023 – Švancer Prokop
7024 – Tobola Lukáš (Papír)
7025 – Uhlík Jan (Cracky)
7026 – Valerián František
7027 – Vávra Jiří
7028 – Vávra Richard (Lev)

 


Mapa webu | Vypnout grafiku | Kontakt    Zlin6.cz | 6. skautské středisko ve Zlíně | Code by PCHweb